Uhim’in Geleneksel İftar Buluşması 7 Temmuz Salı Akşamı Gerçekleştirildi
Uhim’in Geleneksel İftar Buluşması 7 Temmuz Salı Akşamı Gerçekleştirildi
UHİM tarafından düzenlenen geleneksel iftar programı 7 Temmuz Salı akşamı Sancaktepe Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 
Geleneksel iftar programımıza Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Filistin İstanbul Konsolosu Abdülkerim El Hatip, İBB İstirakler Dairesi eski Başkanı Cemal Özdemir,  Akademisyen, siyasetçi, basın mensubu ve gönüllülerimizden olusan birçok konuk katıldı.
Programda Filistin İstanbul Konsolosu Abdülkerim El Hatip Filistin'de yaşanan Uluslararası sistemin duyarsız kaldığı İsrail zulmünden ve Türk halkının tüm İslam Coğrafyasına gösterdiği ilgi ve alakanın insanlık için örneklik teskil ettigini ifade eden bir konuşma gerçekleştirdi.
Programımızın diğer bir önemli konuğu olan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’de Hak ve adaleti aramak, kaybolan insan haklarını dillendirmek ve yapılan mücadelelere destek verme konusunda bir konuşma yaptı.
Ayrıca, UHİM Hukuk Direktörü Av. Mustafa Demiral tarafından katılımcılara Neler Yapıyoruz? İsimli bir sunum gerçekleştirildi.
 
 
Kayıt Tarihi : 10 - 7 - 2015
Bu sayfa 904 defa ziyaret edilmiştir.