Bizi Değerlendirin
terör ne terörist kim
sayın yazar dünya ölçeğinde iyi değerlendirmiş ama kendi içindeki sorunları yok saymış samimi olması açısından önce kendi ülkesinin de yaptıklarını görmesini ve eleştirmesin beklerdim. örneğin günümüzün en yakıcı sorunu olan Kürt sorunu hakkındaki fikirlerini, ermeni soykırımı hakkındaki fikirlerini kısaca osmanlı ve türkiye tarihindeki hak ihlallereini de değerlendirmesini beklerdim bu nedenle sayın yazarı yazdıkları hususunda samimi bulmadığımı belirtmek istiyorum.
asya ülker
29.12.2015
insan haklarına önem vermenizi önemsiyorum
insan haklarında ırk, din, cinsiyet ayrımı yapılmadan önemsenmelidir. islam dini doğmamış insanın dahi hakları olduğunu beyan ederek yüzyıllar önce insanların akıl ufkuna bir ilki yerleştirmiştir. semavi dinler tamamen rabbimizin buyruklarına göre şekillendiğinden islam dinindeki insan hakları bakış açışı tüm insanlığı doğrudan ilgilendirir. alemlerin rabbi bir din tahrif olmadan yenisini göndermediği gerçeğinden hareketle islamiyetin hak ve hürriyet açısı yine tüm insanlığın ortak mirasıdır. hep beraber önem verip insanlığa tanıtmalıyız. baki selam hüdaya tabi olanlara olsun.
AHMET İLHAN
29.12.2015
SİZLER KİM İÇİN ÇALIŞIYOSUNUZ
Uhim Cevapladı
Türkiyedeki haksızlık, yolsuzluk,işkence,hukuk yasa bir yana ahlak ve dahi vicdan dışı uygulamalarıda açıklayabilirmisiniz
Kemal Bebekli
29.12.2015
YORUM YAZ
Değerli ziyaretçimiz!


Çalışma alanlarımız ve web sitemizle ilgili yorum ve önerilerinizi bekliyoruz.
Adınız Soyadınız
:
E-Posta Adresiniz
:
Başlık
:
Değerlendirmeniz
:
Güvenlik Kodu
:
  Güvenlik Kodu